Opis Produktu

Podświetlane kasetony wykonane z giętego pleksi. Bezpośredni nadruk wysokiej jakości w technice UV.

Kasetony zwane lightboxami według autorskiego projektu łączą elegancką estetykę giętego pleksi i technikę bezpośredniego druku UV na przezroczystej powierzchni.

Konstrukcja kasetonu składa się z:

1.Panelu przedniego – przezroczysty materiał z nadrukiem UV na całej powierzchni. Zagięty na bokach pod kątem 90 stopni. Grafika drukowana jest bezpośrednio na przezroczystej płycie pleksi lub pet. Uzyskuje się najwyższą jakość druku i nasycenia kolorów.

2.Panelu świecącego – podświetlenie ledowe lub jarzeniowe (w zależności od rozmiaru panela i oszczędności energii).

3. Włącznika dotykowego, który jest jednocześnie listwą łączącą panel przedni z podświetleniem.

Innowacyjność projektu polega na skojarzeniu dwóch sposobów ekspozycji używanych w reklamie: tablic informacyjno reklamowych i kasetonów z podświetleniem. Klasyczne kasetony świecące mają aluminiową skrzynkową obudowę, która zarówno optycznie jaki i fizycznie jest ciężka. Konstrukcja z aluminium musi być dodatkowo malowana proszkowo, co zwiększa koszty.

Wykonanie prezentowanego kasetonu z jednego giętego kawałka pleksi daje lekki i nowoczesny efekt wizualny. Nadruk na bokach i brak łączeń bocznych ścianek stwarza iluzję przestrzeni. Kasetony wielkiego formatu idealnie nadają się do zastosowań wystawienniczych. Cena jest niższa od konkurencyjnych konstrukcji.