• Projektowanie graficzne

    Nośna reklama to przede wszystkim dobry projekt. W swoim portfolio prezentuję, zarówno małe realizacje typu wykonanie wizytówek czy logo, jak i całościowe projekty np. wydawnictwa muzycznego czy kampanie branding. Dla Meccorre String Quartet, zaprojektowałem okładkę, płytę i książeczkę gdzie byłem odpowiedzialny za wykonanie zdjęć, typografię tekstów i przygotowanie do druku. W każdym zleceniu tego typu staram się przeprowadzić proces od projektu do realizacji, kontrolując go tak, by efekt końcowy stanowił spójną całości.
  • Lightboxy – reklama wewnętrzna

     

    Podświetlane kasetony wykonane z giętego pleksi. Bezpośredni nadruk wysokiej jakości w technice UV lub cięcie laserem logotypu.

    Kasetony zwane lightboxami według autorskiego projektu łączą elegancką estetykę giętego pleksi i technikę bezpośredniego druku UV na przezroczystej powierzchni. Możliwe jest wycięcie logotypu za pomocą lasera. Proponujemy państwu zaprojektowanie reklamy jak i realizację posiadanego już projektu graficznego. Konstrukcja kasetonu składa się z: 1.Panelu przedniego – przezroczysty materiał z nadrukiem UV na całej powierzchni. Zagięty na bokach pod kątem 90 stopni. Grafika drukowana jest bezpośrednio na przezroczystej płycie pleksi lub pet. Uzyskuje się najwyższą jakość druku i nasycenia kolorów. 2.Panelu świecącego – podświetlenie ledowe lub jarzeniowe (w zależności od rozmiaru panela i oszczędności energii). 3. Włącznika dotykowego, który jest jednocześnie listwą łączącą panel przedni z podświetleniem. 4. Opcjonalnie możemy zamontować włącznik zmierzchowy i ściemniacz. Innowacyjność projektu polega na skojarzeniu dwóch sposobów ekspozycji używanych w reklamie: tablic informacyjno reklamowych i kasetonów z podświetleniem. Klasyczne kasetony świecące mają aluminiową skrzynkową obudowę, która zarówno optycznie jaki i fizycznie jest ciężka. Konstrukcja z aluminium musi być dodatkowo malowana proszkowo, co zwiększa koszty. Wykonanie prezentowanego kasetonu z jednego giętego kawałka pleksi daje lekki i nowoczesny efekt wizualny. Nadruk na bokach i brak łączeń bocznych ścianek stwarza iluzję przestrzeni. Kasetony wielkiego formatu idealnie nadają się do zastosowań wystawienniczych. Proponujemy niższą cenę od konkurencyjnych konstrukcji.